Susitikimo vieta – Žadeikiai

Kiekvieną pavasarį Žadeikių Bernardo Brazdžionio edukacinis centras pasitinka lankytojų klegesiu. Mokiniai, mokytojai, bendruomenės atvyksta susipažinti su poeto lankyta mokykla, vyksta mokymai ir edukaciniai užsiėmimai. Mokslo metų pabaigoje smagu Žadeikiuose organizuoti šventes, stovyklas, linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Edukaciniame centre šią vasarą jau lankėsi Pasvalio P. Vileišio ir Vaškų gimnazijų, Pasvalio Svalios pagrindinės, kitų mokyklų mokiniai su mokytojais ir stovyklų vadovais, 2 dienų stovyklą organizavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Pasvalio struktūrinis padalinys, laukiame atvykstančių Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos stovyklautojų, Tetirvinų mokyklos darželinukų, kitų svečių. Lankytojus pasitinkančios Pasvalio ŠPT Suaugusiųjų švietimo skyriaus metodininkės Audra Stankevičienė ir Gražina Sakalauskienė svečiams papasakoja apie poeto B. Brazdžionio gyvenimą ir kūrybą, supažindina su poeto atminimo kambario eksponatais, apžvelgia mokyklos (dabar Edukacinis centras) istoriją, o Pasvalio apylinkių seniūnijos darbuotoja Marija Lapienienė pasirūpina, kad lankytojus pasitiktų jauki ir tvarkinga aplinka.

Jeigu dar nebuvote Žadeikių Bernardo Brazdžionio edukaciniame centre – maloniai kviečiame apsilankyti! Laiką rezervuokite telefonu 8 451 52332.

Pasvalio ŠPT Suaugusiųjų švietimo skyriaus metodininkė Gražina Sakalauskienė