Šeimų šventė „Šeimų vaivorykštė“

Pirmą rugsėjo šeštadienį į Žadeikių B. Brazdžionio edukaciniame centre vykusią šeimų šventę „Šeimų vaivorykštė“ suvažiavo šeimos su vaikais. Lietus pylė kaip iš kibiro, bet tai galbūt ir nulėmė, kad šeimos galėjo ištrūkti iš rutinos ir sudalyvauti šventėje. B. Brazdžionio edukaciniame centre yra labai daug vietos, todėl užsiėmimai vyko atskirose erdvėse. Tėvai, globėjai ir šeimos nariai, kuriems aktualūs vaikų gerovės kalusimai, dalyvavo vaikų psichologo E. Karmazos paskaitoje „Ribos ir taisyklės šeimoje ir gyvenime“. Vaikai lipdė, vaidino, žaidė įvairius loginius žaidimus. Po draugiškų šeimyniškų pietų visi vėl skirstėsi į atskiras veiklas, o dar vėliau – į bendrus šeimyninius užsiėmimus.

Šventę organizavo Pasvalio šeimos gerovės centras. Joje taip pat dalyvavo Panevėžio apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus, vykdančio veiklą Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje, pareigūnai.

Šventės metu šeimos gavo žinių apie inovatyvius vaikų auklėjimo būdus, ribų nustatymus, šeimos stiprinimo galimybes. Visi norintys galėjo pabendrauti, pasidalinti gerąja patirtimi. Šventės tikslas – parodyti šeimoms laisvalaikio leidimo būdus kartu su vaikais, suteikti žinių, gerinančių šeimos santykius ir padedančių išlaikyti darną šeimoje.

Pasvalio ŠPT Suaugusiųjų švietimo skyriaus metodininkė Audra Stankevičienė

Šeimų šventė „Šeimų vaivorykštė“
Šeimų šventė „Šeimų vaivorykštė“