Susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla bei aktoriumi ir dainų atlikėju Giedriumi Arbačiausku

Darganotą spalio 3-iosios rytmetį į Žadeikių B. Brazdžionio edukacinį centrą susirinko gausus būrys pradinukų iš Pasvalio, Ustukių ir Pušaloto. Čia jie susitiko su jaunu ir be galo linksmu vaikų knygų rašytoju Tomu Dirgėla knygos „Domas ir Tomas: dingusios šluotos byla“ ir kt. autoriumi. Tomo knyga „Apie raganą tokią šiokią“2014 metais apdovanota Aldonos Liobytės premija už reikšmingiausią metų debiutą ir buvo išrinkta stilingiausiai iliustruota metų knyga. O dviejų detektyvų Domo ir Tomo nuotykiai vaikus džiugina jau trijose knygose! O kad būtų dar linksmiau, rašytojui

 

talkino Lietuvos Teatro, televizijos ir kino aktorius, filmų garsintojas, dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas. Šaunusis duetas surengė vaikams juokų, dainų ir šėlsmo kupiną rytmetį, nuo kurių prašviesėjo darganota diena.

Susitikimą organizavo Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka ir Švietimo pagalbos tarnybos Suaugusiųjų švietimo skyrius pagal M. Katiliškio VB projektą „Literatūros dienos ir naktys 2017: skaitymo prieskoniai“. Renginį remia Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Pasvalio ŠPT Suaugusiųjų švietimo skyriaus metodininkė Audra Stankevičienė

Tomas Digėla ir Giedrius Arbačiauskas
Susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla bei aktoriumi ir dainų atlikėju Giedriumi Arbačiausku