VIRUSAS, PADEDANTIS IŠLAISVINTI IR LAVINTI MOKINIŲ KŪRYBIŠKUMĄ

 „Kūrybos virusas`2024“ (tai Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tema) į rajoninį olimpiados etapą sukvietė mūsų rajono mokyklų kūrybiškus ir darbščius Pasvalio Lėvens, Saločių Antano Poškos pagrindinių mokyklų, Pasvalio Svalios progimnazijos, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijų  7-12 klasių mokinius. Dalyviai eksponavo namuose atliktus darbus ir atliko kūrybinį darbą tema „Nešti“, kurį pristatė darbų vertinimo komisijai. Visų dalyvių darbai įvertinti prizinėmis vietomis pagal atstovaujamas technologijų kryptis. Daugiausiai balų už namų ir kūrybinį darbą surinko ir į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados respublikinį etapą siunčiami Pasvalio Svalios progimnazijos 7 klasės mokinys Einius Marcinkus (konsultavo vyresnysis mokytojas Svajūnas Bytautas), Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinė Rusnė Štopinytė (konsultavo mokytoja metodininkė Vytautė Kuzmaitė) ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos 3 kl. mokinė Melanija Jovaišytė (konsultavo mokytoja metodininkė Nida Sakalauskienė).

Dėkojame Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos administracijai ir technologijų mokytojai Erikai Andriūnaitei už pagalbą organizuojant olimpiadą ir dalinamės olimpiados akimirkomis ir mokinių namų darbų nuotraukomis.

Tekstas Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Gražinos Sakalauskienės, nuotraukos – Pumpėnų gimnazijos mokytojos Dianos Augustinienės ir Pasvalio Svalios progimnazijos mokytojos Rasos Simonavičiūtės, 2024-03-22