Tarnybos psichologės – leidinio „Iš kantrybės neišvedama. Iš kantrybės išeinama“ bendraautorės

Švietimo pagalbos tarnybos psichologės nuo 2017 m. rudens dalyvauja projekte „Iš kantrybės neišvedama. Iš kantrybės išeinama“ ir žurnalo „Tavo vaikas“ internetiniame portale atsako į tėvų klausimus, rašydamos straipsnius įvairiomis su vaikų auklėjimu susijusiomis temomis.

Šio projekto vienerių metų gyvavimo proga buvo išleistas pozityvios tėvystės straipsnių ir rekomendacijų, kaip auklėti vaiką jo nebaudžiant, rinkinys „Iš kantrybės neišvedama. Iš kantrybės išeinama“, kurį išleido VŠĮ Psichologinės sveikatos centras. Džiugu, jog šio leidinio bendraautorėmis tapo ir mūsų visos trys psichologės – Simona Stapulionienė, Daiva Čeponienė, Jolita Stipinienė.

Netrukus leidinys pasieks Tarnybą ir bus dalinamas tėvams, kurie dalyvaus Tėvystės mokymuose.

Kviečiame tėvelius, kurie norėtų rasti tinkamą santykį su vaikais, išmokti pozityviai auklėti savo vaikus, dalinti rūpesčiais ir spręsti problemas bendraminčių tėvelių būryje, kviečiame registruotis į mokymus tėvams pagal STEP arba Pozityvios tėvystės programas. Skambinkite darbo valandomis tel. (8 451) 34 284, el. paštu spt.pasvalys@gmail.com