Prasmingas šeštadienis

Kas gali būti prasmingiau, kai mokytojas ar pagalbos mokiniui specialistas šeštadienį pasirenka tobulėjimui, bendravimui su bendraminčiais, suprasti kitokį ir bandyti pasibelsti į jo širdelę 🙂

Rugsėjo 25 d. Pasvalyje vyko ilgalaikės programos „Mokytojų ir specialistų komandinis mokymas ir kompetencijų didinimas, dirbant su vaikais, turinčiais raidos sutrikimų“ II modulio seminaras „Struktūruotas mokymas: teorija ir praktika“.

Dalyviai iš Biržų, Panevėžio, Pasvalio rajonų bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai ir švietimo pagalbos specialistai ne tik klausėsi teorijos, bet daug ką išbandė praktiškai.

Dėkojame nuoširdžioms lektorėms praktinėms, savo srities profesionalėms – Vaidai Maziukienei ir Martynai Žitkuvienei. Nuoširdžiausia padėka Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkei Kristinai Košel Patil už pasitikėjimą ir tikėjimą, kad to reikia VISIEMS!

Taip pat dėkojame ir Pasvalio kultūros centro direktoriui Robertui Lavickui už suteiktą salę, kurioje galėjome smagiai ir saugiai leisti prasmingą laiką.

AČIŪ dalyviams už kantrybę! Tikime, kad tai buvo prasminga!

Lektorės Martyna ir Vaida
Asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė Kristina ir ŠPT direktorė Andromeda.