KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „MANO ŠIRDELĖ LIETUVAI“

Pasvalio rajono Švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė Daiva Šienauskienė pasiūlė idėją organizuoti kūrybinių darbų parodą, kuri būtų skirta Lietuvai svarbioms dienoms −  Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai. Prisidėjo ir kolegės Tarnybos logopedės Andromeda Baršauskienė ir Ingrida Prakopienė, specialioji pedagogė Inga Kaulinskienė.

Visą vasario mėnesį specialistėms reikėjo skaičiuoti ir registruoti 22 ugdymo įstaigų paraiškas. Širdelės atkeliavo iš 20 Pasvalio rajono įstaigų (tarp jų 6 neformalaus ugdymo centrų ir 14 švietimo įstaigų). Pasibeldė į parodą ir kaimynai − 2 ugdymo įstaigos iš Panevėžio ir Radviliškio rajonų. Dalyvių amžius nuo 1,5 metų iki 15 metų, o užimtumo centro − nuo 20 m. iki 50 metų. Vaikams pasiruošti padėjo 87 pedagogai (mokytojai, pagalbos specialistai, centrų vadovai). Net 435 širdelės puošia Švietimo pagalbos tarnybos sieną!

Kiekviena širdelė – istorija, vaiko pasakojimas, išjausta, alsuojanti paprastumu, nuoširdžia meile savo šaliai, kalbai.

Ruošiantis parodai, galima pajausti, kad širdelėms sukurti ir pagaminti reikėjo kruopštaus rankų darbo: dėlioti, apgalvoti kiekvieną detalę su Lietuvos tautiniu motyvu iš gamtinių medžiagų (grūdų, iš medžio, džiovintų šakelių, lapelių ir gėlių žiedlapių, bičių vaško), numegzti iš siūlų, piešti su akvarele, karpyti, susukti iš spalvoto, krepinio popieriaus juosteles, klijuoti, iš plastilino, modelino, gipso…

Norime visus vaikus, jų tėvelius, pedagogus apkabinti, padėkoti  už dalyvavimą, nuoširdų bendradarbiavimą ir tarti AČIŪ už Jūsų širdis!

 Kviečiame atvykti ir aplankyti kūrybinių darbų parodą! 

Informacija ir nuotraukos Pasvalio r. sav. Švietimo pagalbos tarnybos socialinės pedagogės Daivos Šienauskienės, 2023-03-09