Draugo diena

Draugystė – reikalingiausias gyvenime dalykas. Niekas nenorėtų gyventi be draugų, nors ir turėtų visas pasaulio gėrybes, – taip sakė Senovės graikų filosofas Aristotelis.

Ir pernai, ir šiemet Pasvalio rajono socialinės pedagogės inicijavo Draugo dienos minėjimą. Lapkričio 23 d. apie 50 mokinių iš visų švietimo įstaigų ir Grūžių vaikų globos namų susirinko Pasvalio sporto mokykloje. Sporto mokyklos direktorė Eugenija Butrimienė ir Švietimo pagalbos tarnybos tarnybos direktorė Andromeda Baršauskienė paskelbė šventės atidarymą. Džiugu, kad šiemet prie šventės organizavimo prisidėjo Sporto mokyklos trenerė Diana Vanagienė ir pasvalietis Rytų filosofijos žinovas, užsiiminėjantis kovų menais ir joga, sveikos gyvensenos propaguotojas Gintautas Čepukaitis. Mokiniai pasidalinę į dvi komandas atliko įvairias užduotis. Pabaigoje policininkė Gintarė Meškienė su jaunaisiais policijos rėmėjais suorganizavo užduotį, dalino atšvaitus.

O kaip gi šventė be prizų ir padėkų. Visi gavo padėkas ir draugystės maišelį, kurį turėjo pasidalinti.

Draugų diena – jau tampa tradicine. Pernai ją šventėme ir draugavome su Pasvalio kultūros centru. O kur kitais metais???

Tarnybos direktorė Andromeda Baršauskienė