Baigėsi tradiciniai trečiadienio susitikimai

Nuo 2021 m. sausio vidurio ir kovo pradžios vykę Trečiadienio susitikimai su specialistais susilaukė nemažo Tėvelių, globėjų dėmesio. Džiaugiamės, kad į 8 susitikimus jungėsi zoom platformoje net 114 tėvelių, globėjų, kuriems rūpėjo ikimokyklinio amžiaus vaikų (ir net tik!) problemos. Kai kurie Tėveliai, globėjai dalyvavo net ne viename susitikime. Pagal anketos klausimus dauguma (62,5 proc.) dalyvavo 2-4 susitikimuose. AČIŪ, Jums už buvimą kartu. Tai mus skatina dar labiau pasistengti, ieškoti geriausių sprendimų Jums ir Jūsų vaikams.

Dalyvių prašėme atsakyti į keletą klausimų. Štai kas išryškėjo: didžiausios susidomėjimo, labiausiai patikusi tema buvo „Žaidimų svarba ikimokykliniame amžiuje“ (atsakė 25,8 proc. apklausoje dalyvavusių), vienodai balsai pasiskirstė (po 19,4 proc.) temoms „Piktas vaikas. Kaip jam padėti?“ ir „Emocinė raida ir jos ypatumai“.

Džiaugiamės, kad beveik visi apklausoje dalyvavę Tėveliai norėtų ir ateityje panašių susitikimų. Dominančios temos: apie vaikų adaptaciją mokykloje; apie vaiko socialinį emocinį intelektą; kompiuteriniai žaidimai ir jų ribojimas/tikslingas laikas; vaikų savarankiškumo ugdymas; kaip atpažinti bei padėti tėvams, auginantiems labai aktyvius vaikučius; bendravimas su paaugliu; vaiko motyvavimas veikloms.