BAIGĖSI DAR VIENA HEART KELIONĖ

Baigėsi tris mėnesius trukusi HEART kelionė Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos 2b klasėje. Per tuos 9 susitikimus mokėmės atsipalaiduoti, spalvomis ir žodžiais išreikšti savo patiriamus jausmus, mokėmės reflektuoti atlikę įvairiausiomis technikomis ir priemonėmis darbelius. Kūrėme istorijas, „čia ir dabar“. Dirbome komandose, poromis, individualiai ir grupėje. Galiausiai-vaidinome! Vaidinome problemines situacijas ir jų sprendimą iš pačių vaikų gyvenimo ir be jokių žodžių! Ir, žinoma, žaidėme, tam, kad vėlgi-atsipalaiduotume ar suprastume, kuo mums labiau patinka būti-lyderiais ar nebūtinai? Psichologė Simona ir socialinė pedagogė Daiva Šienauskienė taria ačiū mokytojai Audronei Vyčienei, nes visų mokymų metu jautėsi komandinė dvasia ir stiprus bendrystės jausmas. Tikime, kad visi kartu sustiprinome antrokų psichologinį atsparumą ir pasitikėjimą savimi.

Tarnybos psichologė Simona Stapulionienė, 2026-05-18